The Order: 1886 ile Alternatif Geçmişe Yolculuk Yapmaya Hazırlanın

The Order: 1886 ile Alternatif Geçmişe Yolculuk Yapmaya Hazırlanın

PAYLAŞ

Sony’nin sadece PlayStation 4 için sunduğu, Victoria dönemi Londra’sına farklı bir yorum getiren yeni oyunu The Order: 1886 oyun tutkunlarına bitmesini istemeyecekleri bir maceranın kapılarını aralıyor. 

 

PlayStation4 için geliştirilen, efsaneler ve teknolojinin bir arada var olduğu Victoria dönemi Londra’sının eşsiz bir vizyonunu sunarak tarihi yeniden yazan yepyeni ve heyecan verici oyun The Order: 1886’nın ön siparişle satışına başlandı. Ünlü oyun geliştirici Ready At Dawn tarafından yaratılan, oyun tutkunlarının kendilerini kaptıracağı aksiyon – macera oyunu olan The Order: 1886, temelini tarihe kaydedilmiş gerçek yer, olay ve karakterlerden alıyor.

 

The Order: 1886’da, oyuncular seçkin bir şövalye tarikatının üyesi olarak, tarihin akışını ilelebet belirleyecek yüzyıllar boyu süren bir savaşa katılıyor ve oyun içinde ilerledikçe, bir komployu ortaya çıkarmak için çaba gösteriyorlar. Maceraya atılmak için sabırsızlanan oyun tutkunlarına, ön sipariş hediyesi olarak Knight’s Endurance DLC Paketi hediye ediliyor. Paket, oyuncunun gücünü artıran sınırsız Blackwater kaynağı ile yaraları iyileştiren ve kendini otomatik olarak yenileyen Blacksight göstergesi ile düşmanları ölümcül bir infazla ortadan kaldırmayı sağlayan Desert Khaki İnfiltrasyon arazi üniformasını içeriyor.