Pioneer’ın DJ Yazılımı Rekordbox DJ Tanıtıldı

Pioneer’ın DJ Yazılımı Rekordbox DJ Tanıtıldı

PAYLAŞ

Dünyada elektronik müzik piyasasındaki öncü şirket olan Pioneer DJ, yeni yazılımı Rekordbox Dj ile dengeleri değiştirmeye ve elektronik müzik piyasasında devrim yapmaya geliyor.

Rekordbox DJ yazılımı; müzik yönetiminden set hazırlığına, performanstan setlerin gözden geçirilmesine kadar her aşamada teknik ve işlevsel olarak DJ’leri ve müzikle uğraşan profesyonelleri bambaşka bir müzik deneyimine davet ediyor.

Rekordbox 4.0 DJ’lerin kullanmaya alışkın olduğu tanıdık tasarıma ve işlevselliğe uygun. Bu yazılım ile performansı mükemmele taşımak artık çok daha kolay. Günümüz teknolojisine çok rahat adapte olan Rekordbox DJ, akıllı telefonların tamamına aplikasyonla entegre edilebiliyor. Bu sayede müziği her yere taşımak ve yönetmek, USB ya da SD kart ile kişisel kütüphaneye ulaşıp performansa başlamak çok daha pratik hale getiriliyor.

rekordbox

Pioneer Dj ile DJ Akademiler geliyor…

Türkiye’de işinde gerçekten iyi olan ve dünyadaki dj endüstrisine kafa tutabilecek djler ve prodüktörler olduğunu belirten Digicom CEO’su Sabri Yiğit, hedeflerinin bu Dj’leri Rekordbox DJ’in sınırsız teknolojisiyle bir an önce tanıştırmak olduğunu ifade etti.  Rekordbox Dj ile agresif bir büyüme sergileyeceklerini belirten Yiğit “Amacımız sadece mevcut Dj’lere ulaşmak değil, aynı zamanda pazarı büyüterek, yeni Dj’ler yetiştirmek olacak. Bu nedenle kendi Dj Akademimizi kurmayı hedefliyoruz. 2016 yılında ilk akademimiz kurulacak. İlerleyen yıllarda sayıyı arttırmayı planlıyoruz. Farklı organizasyonlara ev sahipliği ve sponsorluklar yapacağız. Bu işin fakülteleşmesi için de girişimler gerçekleştireceğiz. 2016 yılında bir Pioneer DJ için showroomlar açmayı hedefliyoruz. Bu yıl Pioneer DJ’i ve Elektronik Müzik sektörünü büyütmek için 5 milyon TL civarında pazarlama bütçesi planlıyoruz” dedi.