Playstation Black Friday İndirimleri Başladı!

Playstation Black Friday İndirimleri Başladı!

PAYLAŞ
Playstation Black Friday İndirimleri Başladı!
Playstation Black Friday İndirimleri Başladı!

Dünya’da alışveriş çılgınlığına yol açan Black Friday indirimleri başladı. Sony de Playstation için bu süreci başlattı. Detaylar haberimizde mevcut.

Dünya’nın her yerinde başlayan Black Friday indirimleri Playstation’ı da vurdu. Kasım ayı oyuncular için çok fazla fırsat sundu. İlk olarak Cadılar Bayramı indirimiyle sevinen oyuncuların asıl beklediği indirim dönemi geldi çattı. Bu dönemde Playstation tarafında 200’den fazla oyun ve uygulama indirimli olarak sunulacak. Sony, son zamanlarda bu tarz indirim dönemlerini değerlendirerek oyuncu kitlesini kendine çekmeyi hedefliyor.

Her yıl birçok ürünü daha ucuza almak için insanlar Black Friday dönemini bekliyor. Bu durum ülkemizde de böyle tabii ki. Bu fırsattan yararlanmak için oyuncular da sabırsız. Playstation ise hamlesini yaptı. 200’den fazla oyunu ve uygulamayı indirime sokan Playstation, popüler ve AAA kalitesindeki oyunları bu dönemde indirimli olarak raflara koydu diyebiliriz. FIFA20, Red Dead Redemption 2 ve Borderlands 3 gibi oyunlar da bu dönemde daha uygun fiyata satılacak. GTA V gibi bazı oyunların PC sürümünden daha ucuza satıldığı bu dönemde oyuncular kütüphanelerini büyütebilirler.

Playstation Black Friday İndirimleri Başladı!
Playstation Black Friday İndirimleri Başladı!

Bazı oyunlardaki indirimler oldukça avantajlı. İndirim sürecindeki oyunlar için sunulan fırsatlar arasında yalnızca Standart Edition olan versiyonları bulunmuyor. Bazı oyunlarda daha üst versiyonların da indirime girdiğini görüyoruz. Bunlara değinmemiz gerekirse; GTA V: Premium Online Edition’ın fiyatı 60 TL olarak belirlenmiş. Oyunun bu sürümde GTA 5′in tam sürümü haricinde özellikler de yer alıyor. Online’da geçerli olmak üzere 1 milyon GTA doları, yine oyunun online sürümüne özel ev, silah deposu, araba ve kulüp evleri oyuna başladığınız anda hesabınıza yükleniyor ve kullanabiliyorsunuz.

Oyun dünyasında ses getiren Metro serisinin son oyunu Metro Exodus’un Expansion Pass sürümüne ise 429 TL yerine 134 TL’ye sahip olabilirsiniz. Metro Exodus Expansion Pass, oyun için Metro dünyasının yeni hikayelerini takip eden hikaye odaklı iki büyük DLC içeriyor. Oyuncular, Artyom yerine yepyeni bir karakterin ve Aurora’daki tek Amerikan olan Sam yani Spartalı Koruyucunun gördüklerini deneyimleyecek.

Bunların dışında Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition’ın fiyatı 669 TL’den 219TL’ye düşmüş durumda.

PS Plus İndirimi

Playstation Black Friday İndirimleri Başladı!
Playstation Black Friday İndirimleri Başladı!

Ayrıca PS Plus servisinin de daha ucuza satılacağını hatırlatalım. PS Plus’ı 12 veya 3 aylık olarak almanız durumunda normal fiyatından daha indirimli olarak ödeme yapmanız gerekecek. 12 aylık üyelik için 134.99 TL, 3 aylık üyelik içinse 63.74 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Black Friday indirimleri 3 Aralık’a kadar geçerli olacak. Bu süre içinde alacağınız oyunlara karar vermek elbette zor olacaktır. Ama indirimdeki oyunlara bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Sony ile ilgili diğer haberler için buraya tıklayabilirsiniz.