Samsung Galaxy S5 Geliyor

Samsung Galaxy S5 Geliyor

PAYLAŞ

Teknoloji devi Samsung yeni cep telefon modeli Samsung Galaxy S5’in tanıtımı için kolları sıvadı. Samsung Galaxy S5’in fiyatı ne kadar olacak? Yeni özellikleri neler olacak?

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen, MWC 2014 etkinliği çerçevesinde tanıtılması beklenen Galaxy S5’in tanıtımının ertelendiği ve Apple gibi kendine özel bir tarihte tanıtılacağı hakkında söylentiler ortaya çıkmıştı.

Geçtiğimiz günlerde, MWC 2014 etkinliği çerçevesinde tanıtılması beklenen Galaxy S5’in tanıtımının ertelendiği ve Apple gibi kendine özel bir tarihte tanıtılacağı hakkında söylentiler ortaya çıkmıştı. SamMobile’ın haberine göre, Mart ayının ortalarına doğru tanıtılması beklenen Galaxy S5’in 5.25 inç büyüklüğündeki Quad HD(1440×2560) çözünürlüğünde bir ekranla karşımıza geleceği biliniyor. 16 Megapiksel kamera kullanılacak olan modelde, geleneği bozmadan 2 ayrı işlemci kullanılması bekleniyor. Qualcomm’un Snapdragon 805 işlemcisinin kullanılacağı versiyonun Avrupa ülkelerine, geliştirilmiş 8 çekirdekli Samsung Exynos 6 işlemcisinin ise Amerika ve Orta Asya ülkelerine sunulacağı bildirildi.  Metal ve Polikarbon olmak üzere 2 ayrı kasa seçeneği çıkarmaya hazırlanan Samsung, plastik kasa için 650 dolar, metal kasa içinse 800 dolar’lık fiyatları duyurdu. Samsung’a özel olan tanıtım gününde, yeni nesil üst seviye model Galaxy S5’in yanında “Galaxy S5 Mini” ve “Galaxy S5 Zoom” modellerinin de tanıtılması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK