Samsung Galaxy S5 Mini Tanıtıldı

Samsung Galaxy S5 Mini Tanıtıldı

PAYLAŞ

Teknoloji devi Samsung uzun süredir beklenen hamlesini gerçekleştirerek amiral gemisinin mini versiyonu Galaxy S5 Mini’yi kullanıcıların beğenisine sundu.

Samsung geniş ürün yelpazesine bir akıllı telefon daha ekledi. Şirketin Galaxy S3’ten beri uyguladığı amiral gemisinin mini boyutlu, mini donanımlı modeli stratejisi, Galaxy S5 Mini’de de sürdürüldü. Uzun süredir beklenen, hakkında onlarca söylenti çıkan Galaxy S5 Mini, Samsung’un yaptığı bir basın açıklaması ile resmiyet kazandı.

Bazı beklentilerin aksine maalesef Sony Xperia Z1 Compact gibi amiral gemisi ile aynı donanıma sahip olmayan Galaxy S5 Mini, donanımsal açıdan Galaxy S5’in bir hayli gerisinde kalıyor.  4,5 inç Super Amoled ekranı 720p çözünürlüğünde görüntü sunarken, ekranın ppi değeri önceki modele oranla büyük bir artış göstererek 326 ppi seviyesine çıkıyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleÇocuklarda Otizm Nedir?
Sonraki makaleYeni Bir Türk Hacker Daha
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.