Selfie Dostu Akıllı Telefon HTC Desire EYE

Selfie Dostu Akıllı Telefon HTC Desire EYE

PAYLAŞ

Piyasada bulunan en iyi ön kameraya sahip olan HTC Desire Eye, selfie fotoğraf ve videoların yanı sıra görüntülü mobil konuşmalarda ‘kötü görünme endişesine’ de son veriyor.

HTC Desire EYE, piyasada bulunan en iyi ön kamerası ile sizi en iyi halinizle mükemmel netlik içinde yakalıyor. Sevgiliniz, görüntü kalitesinden taviz vermeyen 13 megapiksellik ön ve arka kameralara sahip olan HTC Desire EYE sayesinde, harika fotoğraf ve videoların yanı sıra mükemmel selfie’ler (özçekimler) çekebilecek.

 

Sesli komutla selfie

Sesli selfie (özçekim), basit bir sesli komut ile deklanşörü harekete geçirerek elinizi garip şekillerde bükmenize de gerek bırakmıyor. Tek yapmanız gereken, mükemmel pozu yakaladığınız anda veya “aksiyon” veya “çekim” komutları ile video kaydını başlatır başlatmaz “gülümseyin” demek olacak. Cesur, parlak, çift renkli, su geçirmez tek parça gövde tasarımı sadece şık olmakla kalmıyor, aynı zamanda odaklama için iki kademeli özel bir kamera tuşu ile sizi en iyi halinizle görüntülemenin mümkün olan en basit şekilde gerçekleştirilmesini ve tek elle dahi anında konforlu, harika çekimler yapabilmenizi de sağlıyor.