Sony, Giriş Seviyesi Akıllı Telefon Modeli Xperia E5 ‘i Tanıttı

Sony, Giriş Seviyesi Akıllı Telefon Modeli Xperia E5 ‘i Tanıttı

PAYLAŞ

Sony, ikonik Sony tasarımı ve performansına sahip Xperia E5 modelini tanıttı!

Sony Xperia  E5, süper verimli işlemci gücü, artırılabilir hafızası ve 2 güne kadar dayanan pil ömrüyle  yüksek performans sağlıyor.

Sony’nin duyarlı kamerası sayesinde Xperia E5, her seferinde keskin ve canlı fotoğraflar çekmeniz için çevrenize otomatik olarak uyum yaratıyor.Xperia_E5_Black_Group

 

Sony Xperia E5 Teknik Özellikleri

MediaTek MT6735 işlemciden güç alan ve yüksek performans sağlayan Xperia E5, işlemcinin gelişmiş Quad-core platformu ve hızlı 4G LTE becerisi, geniş kapsamlı ve canlı bir multimedya, oyun ve mobil internet deneyimi sunuyor.

Temel uygulama, müzik, fotoğraf ve oyunları güvenli bir şekilde depolayabilen microSD kartın 200GB‘ye kadar artırılabilen geniş belleği sayesinde, içerikleri indirmek ve saklamak çok daha kolay hale geliyor.

Xperia E5, uzun süre dayanan pili sayesinde, cihazı şarj etmeden iki güne kadar kullanım sağlıyor. Cihaz böylece, uygulama indirmek, internetten video izlemek ve sosyal ağlarda gezinmek gibi etkinliklerin tümünü sürekli prize uzanmak zorunda kalmadan yapabilmenize imkan tanıyor. Xperia_E5_White_Group

147g ağırlığı ve 8.2 mm’lik ince yapısı ile ele doğal ve rahat bir şekilde oturması için tasarlanan Xperia E5, Grafit Siyah ve Beyaz renk seçenekleri ile gelecek.

 

Sony Xperia E5 Çıkış Tarihi

Xperia E5, 2016 Haziran ayı sonlarından itibaren seçkin Avrupa, Latin Amerika ve Orta Doğu ile Afrika pazarlarında satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK