Sony SmartBand Talk Türkiye’de Satışa Sunuldu

Sony SmartBand Talk Türkiye’de Satışa Sunuldu

PAYLAŞ

Teknoloji meraklılarının heyecanla beklediği akıllı bileklik Sony SmartBand Talk artık Türkiye’de. Üç güne kadar kullanım süresi sunan suya dayanıklı Sony SmartBand Talk, Türkiye’de satışa sunuldu.

 

Sony Mobile, geliştirdiği yeni ürünleriyle son dönemde teknolojinin odak noktası haline gelen giyilebilir teknoloji alanında da gündemi belirliyor. Hızla gelişen giyilebilir teknoloji pazarında öncü rol oynayan Sony Mobile, Lifelog uygulamasının yeni üyesi SmartBand Talk ile teknoloji severlerin giyilebilir teknoloji deneyimlerini zenginleştiriyor. Lifelog uygulaması ile kullanıcıların günlük faaliyetlerini kaydedebilen SmartBand Talk’a yeni eklenen 1,4 inç e-ink ekran sayesinde bileklikten kısa konuşmalar da yapılabiliyor.

IP68 sertifikasına sahip suya dayanıklı Sony SmartBand Talk’a entegre edilen Voice Control teknolojisi, ses ile özel uygulamaların kontrol edilebilmesini ve ses komutları oluşturulabilmesini de sağlıyor. SmartBand Talk ile kullanıcılar uyku süresi, yürüyüş mesafesi, bisiklet veya arabada geçen zaman, adım sayısı, nabız gibi verileri kayıt altında tutabiliyor. Kullanıcıların geçmiş aktivitelerini gözlemlemeleri ve geleceğe yönelik hedefler koymalarını son derece kolaylaştıran Smartband Talk, suya dayanıklı tasarımıyla her türlü hava koşulunda tek dokunuş ile ulaşılabilir olma imkanı sunuyor. Sony Smartband Talk, 369 TL’den tüketicilerle buluştu.

PAYLAŞ
Önceki makaleLollipop Yüklü LG2 Göründü
Sonraki makaleMetabolizma Nedir ?
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.