Sony Xperia XA Ultra Fiyatı Ne Kadar?

Sony Xperia XA Ultra Fiyatı Ne Kadar?

PAYLAŞ

Phablet türünde yeni bir modelin hazırlıklarını yapan Sony, satış rakamlarını arttırmak ve daha fazla gelir elde edebilmek adına yeni bir modeli daha piyasaya sundu. Japonya’da yaptığı üretimler ile dünya genelinde popüler bir durumda olan ve kullanıcıların ilgi gösterdiği Sony, yeni modeli ile birlikte piyasadan pay almaya çalışacak. Marka tarafından daha önce de Xperia adı verilen bir telefon ailesinin duyurusu yapılmış ve bu seri Xperia XA, Xperia X ve Xperia X Performance ile güçlendirilmişti.

Teknoloji devi tarafından yapılan yeni üretimler ile birlikte ise phablet modelinin Amerika’da satışa çıktığı belirtildi. Sony Xperia XA Ultra adı verilen cihaz 300 dolar altındaki fiyatıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken aynı zamanda Amazon gibi diğer internet sitelerinden cihazın çok daha uygun bir fiyat ile alınabilmesi de mümkün. Üstelik cihazı alan kişilere Sony tarafından 64 GB microSD kart da hediye ediliyor.

6 inç büyüklüğünde dev bir ekrana sahip olan telefon full HD çözünürlüğü desteklerken 3 GB RAM’i ile kullanıcıların performansını daha da arttıracak durumda. MediaTek’in 8 çekirdekli işlemcisi Helio P10 kullanılan telefonda kameralar da yüksek özelliklerde. 21MP arka kamera ve 16MP ön kamerası bulunan telefonda Google Android 6.0.1 Marshmallow sistemi bulunuyor.