Starbucks Mobil Uygulaması Türkiye’de

Starbucks Mobil Uygulaması Türkiye’de

PAYLAŞ

Starbucks Mobil Uygulaması sayesinde kahvenize ulaşmak artık daha kolay.

Android ve IOS mobil işletim sistemleri ile kullanılabilen Starbucks Mobil Uygulaması sayesinde ayrıcalıklar dünyasında kullanıcılar yıldız toplayabiliyor, kişiye özel hediye ve kampanyalardan faydalanabiliyorlar.

Starbucks, mobil uygulamasını Türkiye’de kahve severlerle buluşturuyor. Starbucks Card’ın sunduğu fırsatları ve daha fazlasını dijital ortama taşıyan uygulama, ödeme kolaylığı özelliğiyle öne çıkıyor. Yeni bir sanal kart oluşturan veya mevcut fiziksel Starbucks Card’ını uygulamaya tanımlayan kullanıcılar, tüm Starbucks mağazalarında para veya karta ihtiyaç duymadan hızlı ve kolay ödeme deneyimi yaşıyor.starbucks-mobil-uygulama

Kazandığınız Yıldızlar Artık Cebinizde

Starbucks Mobil Uygulaması, sevilerek kullanılan yıldız kazanma özelliğini de dijital dünyaya taşıyor. Starbucks Mobil Uygulaması ile alışveriş yapan kahve severler kazandıkları yıldızlarla hediye içeceklerini alabiliyor.
starbukcs-mobil-uygulama

Uygulamayı telefonuna yükleyen herkese, ilk kullanımında Starbucks mağazalarından alacakları ilk içecek hediye ediliyor. Tüm yeni kullanıcılar ve mevcut Starbucks Card’ını uygulamaya tanımlayan herkes, dilediği bir Tall boy içecekle Starbucks mobil dünyasına adım atıyor.

Ayrıca Starbucks, doğum günlerinde de kullanıcılarını yalnız bırakmıyor. Uygulamayı kullanan herkes bu özel gününü en sevdiği Starbucks lezzetini hediye alarak kutluyor.

Size En Yakın Starbucks Mağazasına Birkaç Tıkla Ulaşın!

Starbucks Mobil Uygulaması’nı kullananlar bulunduğu lokasyona en yakın mağazaları görebiliyor, mağazaların açılış kapanış saatleri, sundukları ürünler gibi bilgilere ulaşabiliyor. Ayrca uygulamanın ürünler bölümünde, Starbucks’ın tüm ürünlerini görerek, en sevdikleri ürünleri favori listesine ekleyebiliyor.