SteelSeries “AIM MASTER” uygulamasını oyuncular için geliştirdi

SteelSeries “AIM MASTER” uygulamasını oyuncular için geliştirdi

PAYLAŞ
SteelSeries “AIM MASTER” uygulamasını oyuncular için geliştirdi
SteelSeries “AIM MASTER” uygulamasını oyuncular için geliştirdi

Oyun dünyasının teknoloji devi SteelSeries, oyunculara yeni imkanlar sunmaya devam ediyor. Teknoloji ve ekipman konularının daha çok üstünde duran şirket, bu sefer de bir fark yaratarak oyuncular için resmi sitesi üzerinden “AIM MASTER” uygulamasını duyurdu.

Yaptığı tüm çalışmalarla oyun sektörüne ve dünyasına hizmet eden SteelSeries, resmi internet sitesi üzerinden geliştirdiği bir uygulamayı duyurdu. Oyuncuların reflekslerini ve oyun içi performansını artırmak için tasarlanan atış uygulaması tamamen oyunculara hitap ediyor. Eğlence ile iç içe olan uygulama, oyuncuların aynı zamanda arkadaşlarıyla rekabet ortamı yaratmasını sağlıyor. Aynı zamanda oyuncular bu rekabet ortamında oyun farelerinin ivmesini de kontrol edebilecek.

Oyuncular Aim Master ile profesyonelleşiyor

Oyun dünyasının her alanında yer almak isteyen SteelSeries, oyuncuların Aimlerini daha iyi seviyeye getirmelerini hedefleyen bir uygulama çıkardı. Resmi internet sitesi üzerinden oynanabilen Aim Master, oyuncuların atış konusunda kendilerini geliştirmelerini sağlıyor. Atış esnasında, silahlarını kendileri seçebilen oyuncular bu konuda da kendini geliştirebiliyor.

PUBG Mobile, Counter Strike, Warframe gibi FPS oyunları için en önemli nokta olan atış konusu için artık oyuncular pratik yapabiliyor. Henüz deneme aşamasında olan uygulama, oyunculara sadece pratik imkanı sunmuyor. Aynı zamanda oyun farelerini kontrol etmek için birçok olanak tanıyor. Oyuncular, oyun içindeki hedef tahtalarına ulaşma süreleriyle oyun farelerini diledikleri gibi kontrol edebiliyor.

SteelSeries’in geliştiricisi olduğu Aim Master nasıl oynanıyor?

Oyuncuların SteelSeries’in resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilecekleri Aim Master uygulamasına erişmek çok kolay! Hem oynayıp hem kendini geliştirmek isteyen oyuncular burada toplanıyor. Siteye üye olmadan da oynanabilen uygulama, oyuncular silahını seçtikten sonra toplamda 60 saniye veriyor. Oyuncuların kendilerini test etmek için reflekslerini hızlı bir şekilde kullanmaları için silahlarını iyi seçmeleri gerekiyor. Silahların arasında taramalı tüfek seven oyuncular için “Assault Rifle”, keskin nişancı olmak isteyen oyuncular için “Sniper Rifle” ve el tabancası tercih eden oyuncular için “Hand Cannon” adlı silahlar bulunuyor. 60 saniye sonunda hesaplanan skora göre eğer siteye üyeyseniz ve yüksek bir rekor almışsanız sitede yer alan oyuncu listelerinde adınız çıkıyor.

Oyunculara yönelik çalışmalar yapmaya devam eden SteelSeries’in bu uygulamayı geliştirmekteki bir diğer amacı ise oyuncuların oyun zekasını daha pratik hale getirmek! Sıfırdan başlayan oyunculardan, kendini geliştirmek isteyen oyunculara birçok kişi bu uygulamayı aktif kullanarak oyun zekasını daha pratik bir hale getirebilecek.

Bu uygulamayla birlikte aylık ödüller ve eğlenceli zorluklar tasarlayan uygulamada oyuncular arkadaşlarıyla rekabete hazırlanabiliyor. Oyuncu rekorlarının sahiplerine özel liste sayesinde tüm skorlar ön planda ve rekabet asla bitmiyor!

SteelSeries’in geliştirdiği bu uygulamaya https://aim.steelseries.com/ internet sitesinden ulaşabilirsiniz.