Tim Cook’tan Türkiye’ye Baş Sağlığı

Tim Cook’tan Türkiye’ye Baş Sağlığı

PAYLAŞ

Apple CEO’su Tim Cook, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen terör saldırısı dolayısıyla, resmi Twitter hesabı üzerinden bir baş sağlığı mesajı yolladı.

Dün akşam saatlerinde İstanbul, Atatürk Havalimanı‘nda gerçekleşen terör saldırılarına bir yenisi daha eklendi. Son olarak yapılan resmi açıklamada saldırıda 36 kişinin hayatını kaybettiği belirtildi. Bu üzücü terör saldırısının ardından dünyanın dört bir yanında baş sağlığı mesajları gelmeye başladı.
Tim Cook, dün gece geç saatlerde Türk halkının yanında olduğunu gösteren bir tweet attı ve Türkçe olarak şunu yazdı;tim-cook-2

“Dualarımız Türk halkı için #İstanbul”

Türkçe olarak tweet gönderen Apple CEO’su, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen saldırıya ilişkin görüşlerini ortaya koydu.

Dün akşam saatlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen terör saldırılarında 36 kişi hayatını kaybederken, 147 kişi yaralandı.

PAYLAŞ
Önceki makaleÇin 4G’de ABD ve Avrupa’ya fark attı
Sonraki makaleFacebook, Twitter ve YouTube’a Erişim Sorunu
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.