WD Sabit ve Harici Depolama Çözümlerini 8TB’a Çıkarıyor

WD Sabit ve Harici Depolama Çözümlerini 8TB’a Çıkarıyor

PAYLAŞ

Depolama çözümlerinde dünyanın ileri gelen firmalarından Western Digital, NAS, güvenlik videosu ve harici masaüstü uygulamalar için 8TB sürücülü, ödüllü performans depolama çözümü portfolyosunu duyurdu.

Şirketler, küçük işletmeler ve kullanıcılar arasında, giderek merkezileşen, zengin içerikli uygulamalar günden güne hızla yaygınlaşmaya devam etmekte. Buna bağlı olarak, daha yüksek depolama birimlerine yönelik talepler her geçen gün artmaktadır.

HelioSeal teknolojisi ile donatılmış yeni depolama çözümü serisi, NAS, güvenlik sistemleri ve kişisel depolama için optimal performans, yüksek kapasite ve ekstra güvenlik sağlamaya yardım ediyor.

WD-Helyum-8TBMy Cloud (My Cloud, My Cloud Mirror, My Cloud EX2 Ultra), My Book harici sürücüleri (My Book, My Book for Mac, My Book Duo ve My Book Pro), WD Red, WD Red Pro ve WD Purple™ sabit sürücülerinin tümü yeni yüksek kapasite konfigürasyonuna göre tasarlanıp, 2016 yılının ilk yarısı boyunca lanse edilecektir. Her bir depolama çözümü, belli bir amaca yönelik mühendislik çalışması ve HelioSeal helyum teknolojisi sunarak, yeni 8TB sürücüler ile, kendi modeline özgü uygulamalarda en yüksek ve etkin performansı gösterir.

Aynı zamanda, ideal sistem performansı ve kapasitesi sunacak. WD, kullanıcıların ve işletmelerin dijital yaşamlarını genişletmek için doğru kapasite, performans ve güvenilirlik özelliklerine sahip geniş bir portfolyo sunmaya devam ediyor.

Harici Sabit Sürücüler

  • My Book / My Book for Mac– USB bağlantısı ile total bir yedekleme ve depolama sağlayan harici sabit sürücü çözümü.
  • My Book Duo / My Book Pro– RAID-0’da ultra hızlı depolama, USB ve/veya Thunderbolt bağlantısı ile total bir yedekleme ve depolama sağlayan, çift sürücülü, 16TB’a kadar harici sabit sürücü çözümleri.

My Cloud / My Cloud Mirror – Kullanıcıların kendilerine ait bulutlarını oluşturması için tasarlanmış evdeki router’a bağlanan kişisel depolama cihazı.

  • My Cloud EX2 Ultra– My Cloud yaratıcı profesyoneller serisinin bir parçası olarak, My Cloud EX2 Ultra yüksek performanslı, çift yuvalı ağa bağlı depolama sağlar.

Dahili Sabit Sürücüler

  • WD Purple– 7/24 devamlı çalışan, yüksek çözünürlüklü video güvenlik sistemleri için üretilmiştir. Sekiz sabit sürücü ve 32 kameraya kadar kullanım sağlar.
  • WD Red– Kişisel kullanım, ev ve küçük işletmelerde NAS (ağa bağlı depolama) sistemler için üretilmiştir.
  • WD Red Pro– Küçük işletmelerin kurumsal sınıf NAS sistemlerinde, yüksek performans ve güvenilirlik için optimize edilmiştir.

BİR CEVAP BIRAK