Döner Kameralı Windows Phone Spinner Karşınızda

Döner Kameralı Windows Phone Spinner Karşınızda

PAYLAŞ

Bugüne kadar döner kameraya sahip akıllı telefonların hepsi Android işletim sistemiyle çalışıyordu ve Asya pazarında herhangi bir başarıya imza atamadılar. 

 

Fakat bu durum Phone Designer ‘ın belli ki hoşuna gitmedi ve “ Spinner ” adında döner kameraya sahip bir Windows Phone tasarımı yarattılar. Oldukça hoş görünümlü alüminyum kasasıyla beraber Windows Phone Spinner oldukça ilgi çekti ve beğenildi.

Windows Phone Spinner konseptinde telefonun sağ tarafına yer alan kamera dönebilir bir yapıya sahip. Telefonun tamamı alüminyum-plastik malzeme ile kaplanmış. Bu telefon dizaynını iPhone 6 ile karşılaştıranlar var ve çok da yanlış bir şey yaptıklarını söyleyemeyiz; nitekim Windows Phone Spinner, iPhone 6 gibi 4.7 inç bir ekrana sahip ancak Windows Phone Spinner’ın kalınlığı sadece 7 mm. civarında.

Teknoloji meraklılarınca müthiş ilgi ve beğeniyle Windows Phone Spinner konseptinin piyasaya sürülme ihtimali olmaya bilir. Ancak geçmişte de gördük ki bir çok konsept tasarım sektördeki bir çok markaya ve ürüne ilham olmuştur.