Yandex’in Nöbetçi Eczane Sihirbazı

Yandex’in Nöbetçi Eczane Sihirbazı

PAYLAŞ

İstanbul’da sokak sokak nöbetçi eczane aramaya son! Yandex ile en yakın nöbetçi eczaneleri bulmak artık an meselesi.


Türkiye’ye özel servisleriyle beğeni toplayan Yandex, Nöbetçi Eczane arama sihirbazını kullanıma sundu. Yandex kullanıcıları artık en yakın nöbetçi eczanenin adresi, telefonu ve harita üzerindeki konumu gibi detaylı bilgilerine arama motoru üzerinden hızlı ve zahmetsiz bir şekilde ulaşabilecek.

Yandex’in “Arama Sihirbazı” olarak adlandırılan ve arama sonucu sayfalarında kullanıcıların çeşitli soru ve ihtiyaçlarına hızlı ve pratik bir şekilde yanıt veren özelliklerine yepyeni bir tanesini daha ekledi. Yandex’in Nöbetçi Eczane Sihirbazı sayesinde nöbetçi eczaneleri bulmak artık çok kolay. Bundan böyle “Nöbetçi eczane” veya “nöbetçi eczane Kadıköy” şeklinde konum belirterek yapılan tek bir arama ile istediğiniz lokasyondaki tüm nöbetçi eczanelerin irtibat bilgileriyle birlikte harita üzerindeki konumlarını arama sonuçları sayfasında gösteriliyor. Ayrıca haritayı konum olarak ne tarafa kaydırırsanız, arama sonuçları otomatik olarak güncellenerek, karşınıza ilgili bölgedeki eczanelerin bilgileri çıkıyor.

An itibarıyla İstanbul’daki nöbetçi eczaneleri bulan sihirbazın kapsamına kısa bir süre sonra Ankara ve İzmir’i takiben, zaman içinde diğer illerdeki eczaneler de alınacak. Yandex, İstanbul’daki eczaneler hakkında en güncel verileri İstanbul Eczacılar Odası’ndan sağlıyor.