Yeni Acer Iconia A1-830 Türkiye’de!

Yeni Acer Iconia A1-830 Türkiye’de!

PAYLAŞ

Acer’ın şık ve sağlam tasarım, güçlü performans ve canlı IPS ekrana sahip 7.9 inç Android tableti yeni Acer Iconia A1-830 Türkiye’de!

Tüketiciler artık değer odaklı cihazlardan her zamankinden daha fazla şey bekliyorlar ve Acer Iconia A1-830 tablet bu sınıfta sunulan tipik tabletlere göre olağanüstü bir performans, parlak bir IPS ekran ve birinci sınıf bir metal yüzey sunuyor.

IPS Ekranlı Şık Tasarım

Gümüş renkli zarif alüminyum tasarımı şık bir görünüm sunan tablet yalnızca 380 gram ağırlığıyla kolayca taşınabilir. Pürüzsüz yüzeyi ve kıvrımlı kenarları kullanım sırasında konforu arttırır. Ayrıca, 7.9 inç ekranıkenarla çevrelenmiştir ve yalnızca 8.15 mm kalınlığındadır, böylece pratik 10 noktalı çoklu dokunmatik kullanım için “yalnızca tek elle tutarak” kullanmak kolaydır.

Birinci sınıf kasası dayanıklıdır ve rahat taşıma sağlar, alüminyum arka kapağı ve orta çerçevesi tablete güç ve sağlamlık katar. Bu dayanıklı tasarım IPS teknolojili 7.9 inç ekrana (1024 x 768 çözünürlük) ek koruma sağlar. IPS ekran geliştirilmiş bir görsel deneyim için 178 dereceye kadar görüntüleme açılarından canlı ve keskin renkler sunarken  4:3 en-boy oranı web sitelerinde gezinmek ve okumak için geniş bir görüntüleme alanısağlar.

İnternette Gezinme ve Eğlence İçin Performans ve Uzun Pil Ömrü

Acer Iconia A1-830 Intel Atom Z2560 1.6GHz işlemci ve 1GB yerleşik LPDDR2 SDRAM barındırır ve böylece uygulamalarda ve web sitelerinde akıcı ve hızlı gezinme, kesintisiz video oynatımı ve daha iyi mobil oyun oynama deneyimi sunar. Verimli işlemcisi aynı zamanda 7.5 saatlik uzun pil ömrüne katkıda bulunur.(1)

Benzersiz bir taşınabilir medya deneyimi için tasarlanan Iconia A1-830 zengin bir ses kalitesi için çift hoparlörlere sahiptir. 16 GB depolama ve 32GB’a(2) kadar destekleyen microSD kart okuyucusu aracılığıyla, kullanıcılar medya ve uygulamalarını saklamak için yeterli alana sahip olurlar.

Arka kamerası 2560 x 1920 çözünürlükle 1080p Full HD ses/görüntü kayıtları yaparken, ön kamera 720p ses/görüntü kaydı için 1600 x 1200 çözünürlük içeren görüntülü sohbetler ve fotoğraf çekimleri için idealdir. Ek olarak, tabletin entegre microUSB ve Bluetooth 3.0 özellikleri kullanıcıların kulaklık setleri ve hoparlörler gibi çeşitli diğer cihazlara hızla bağlanabilmelerini sağlar.

Temin Edilebilirlik ve Fiyatlandırma

Iconia A1-830 Nisan ayından  itibaren 549TL fiyatıyla temin edilebilecektir.