Yeni Moto 360 İlk Kez Göründü

Yeni Moto 360 İlk Kez Göründü

PAYLAŞ

Akıllı saat Motorola, Moto 360, tanıtımının gerek öncesinde gerekse sonrasında çok konuşuldu. Hala etkileri devam eden cihazın 2015 versiyonu da göründü.

Moto 360, 250 dolarlık fiyatı ile 2014’te nispeten ilgi gören akıllı saatler arasında yer almıştı. Ürünün geniş perspektifteki tanıtım faaliyetlerinin bunda etkisi büyük oldu. Tüketicileri şık tasarımı ve Android Wear işletim sistemi ile karşılayan ürünün 2015 versiyonu da göründü.


Ortaya çıkan yeni bir görselde Android Wear’lı Yeni Moto 360 açıkça gözler önüne seriliyor. Ürünün prototip halindeki tasarımı görülürken bazı ufak değişikliklerle karşımıza çıkıyor. Bu değişikliklerin en önemlisi Moto 360’ın sağında orta kısımda yer alan tuşun yeni tasarımda yukarı çıkarılması olmuş. Bu sayede akıllı saatin Huawei Watch’a benzediğini de söyleyebilmek mümkün.

Söz konusu gelişme ve görsel; Apple Watch’ın piyasaya çıkmak üzere olduğu bir anda ortaya çıkarken atılan adımın tüketicilerin ilgisini kaydırmak istenmesi sonucu ortaya çıktığı şeklinde yorumlandı. Apple Watch ile gittikçe kızışacağa benzeyen akıllı saat pazarında bakalım yeni modeller neler olacak?

Motorola 360 nedir?

Motorola 360, Android işletim sistemli akıllı cihazlarla uyumlu olarak çalışan bir akıllı saat. 1 güne yakın şarj süresi nedeniyle kullanımında her gün şarj edilmesi gibi bir zorunluluk bulunuyor. Akıllı cihazın Apple iPhone ile uyumlu olmaması eleştirilen yanları arasında yer alıyor.

Kaynak : http://teknolojituru.com