Yeni Özellikler ve Etkinlikler Black Desert Türkiye&MENA Dünyasında Ayrıcalıklı Fırsatlar Sunuyor

Yeni Özellikler ve Etkinlikler Black Desert Türkiye&MENA Dünyasında Ayrıcalıklı Fırsatlar Sunuyor

PAYLAŞ

Pearl Abyss, Black Desert Türkiye&MENA’da oyun içi karakterleri daha güçlü hale getirecek yeni özelliklerin ve etkinliklerin duyurusunu yaptı. Maceracılar artık yeni level yükseltme fırsatlarının tadını çıkarırken ödül olarak çeşitli özel eşyaların sahibi olacaklar.

 

Bugünden itibaren, Maceracılar ekipmanlarının bir bölümünü diğer karakterlerin de kullanabileceği şekilde kopyalayabilecekler. Level 56 veya üzeri olan Maceracıların tamamlayabileceği özel bir görev serisi ile ana karakterlerindeki ekipmanlarını destek karakterine kopyalayabilecekleri Eşya Kopyalama fonksiyonu aktif olacak.

yeni-ozellikler-ve-etkinlikler-black-desert-turkiyemena-dunyasinda-ayricalikli-firsatlar-sunuyor-1

Ayrıca, Kara Ruh’un Macerası oyun tahtasına yeni Kısmetli Arcana sistemi eklendi. Maceracılar artık istedikleri ödülleri almalarına veya turu tamamlamalarına yardımcı olacak Arcana kartları alabilecekler. Bu özel kartlar, Kara Ruh oyun tahtasındaki kart karesine gelindiğinde elde edilebilecek.

Maceracılar harika ödüller için Şahmeranı bozguna uğratmak üzere bir araya gelmeye çağırılıyor. Maceracılar, 1 Aralık tarihine kadar, bir tane ile sınırlı olmak üzere NPC Rahim’den özel bir haftalık görev kabul edebilecekler. Maceracıların, daha sonra bu özel görevi tamamlamak için onlara malzeme sağlayacak Şahmeran Muhafızı’ını yenmek için bir araya gelmesi gerekiyor. Ödül olarak ise Kadim Ruh Tozu ve Altın Külçe 1,000G gibi eşyalar elde edebilecekler.

yeni-ozellikler-ve-etkinlikler-black-desert-turkiyemena-dunyasinda-ayricalikli-firsatlar-sunuyor-2

Tüm bunların yanında, Black Desert Türkiye&MENA’nın 3. yıl dönümü kutlamaları adına çeşitli özel etkinlikler düzenlenecek. Maceracılara değerli ödüller sunmak için 25 Kasım’dan itibaren her hafta farklı bir etkinlik dizisi sunulacak.

Daha fazla bilgiye Black Desert Türkiye&MENA resmi tr.playblackdesert.com sitesinden ulaşabilirsiniz.