Yeni Sınıf Lahn Black Desert Evrenindeki Yerini Aldı!

Yeni Sınıf Lahn Black Desert Evrenindeki Yerini Aldı!

PAYLAŞ
Yeni Sınıf Lahn Black Desert Evrenindeki Yerini Aldı!
Yeni Sınıf Lahn Black Desert Evrenindeki Yerini Aldı!

Yeni sınıf Lahn, Black Desert topraklarına adımını attı. Maceracılar, yeni karakter ile etkinliklere katılıp zorlu görevlere çıkabilecekler. Bu zorlu görevlerden başarıyla ayrılanlar ise ödüllendirilecek. Ayrıca deneme sürümüyle oyuna başlayan Maceracılar, onlar için hazırlanmış zor görevlerde başarılar elde ederek, Black Desert evrenine kalıcı erişim hakkı kazanabilecek!

Rüzgâr ile süzülüp, düşmanlarına göklerden ölüm saçmak için can atan Maceracılar, bekleyiş sona erdi! Pearl Abyss, Black Desert’in eşsiz ve ikonik sınıflarından biri olacak olan Lahn’ın Black Desert Türkiye ve MENA dünyasına Ramazan Bayramı ile birlikte adım attığını duyurdu. Maceracılar yavaş yavaş Lahn ile gökyüzündeki yerlerini alırken Black Desert, uzun süredir beklenen bu gelişmeyi ve on bir ayın sultanı Ramazan’ı birçok etkinlikle kutlamaya başladı.

Lahn’ın serüvene tamamen dahil olmasıyla kutlamalar başlıyor

29 Mayıs’a kadar ölüm dansçısı olmak için eğitimlerini tamamlayan Maceracılar, Lahn karakterleri ile topladıkları Level ve Beceri EXP’lerini başka bir karakterini Lahn’ın Gücü ile donatmak için kullanabilecekler. Bu süre zarfında yeni sınıfa özel bir etkinlik ile Lahn karakterlerini 15-55. seviyeler arasına kadar geliştirenler, ulaşılan her 10 seviye için daha fazla eşyalar ile ödüllendirilecek. [Etkinlik] Lauren Ailesi Hediye Kutuları ve Valks’ın Tavsiyesi gibi önemli eşyalar içeren son ödüller ile birlikte beş ödül seti mevcut. Lahn’ın tam performans ile potansiyeline ulaştırma çabasına dahil olan herkese yardımcı olmak için, 15 Mayıs’a kadar %100 Level EXP desteği ve %30 beceri EXP güçlendirmesi veren bonus Hot Time etkinliği gerçekleştirilecek.

Yeni başlayan veya oyuna geri dönen Maceracıları sürprizler bekliyor

Batı Muhafız Kampı’ndan Cliff de Lahn’ın gelişi hakkındaki haberlerle birlikte, yeni ve geri dönen Maceracıların toplandığından haberdar. Yeni başlayan veya geri dönen Maceracılardan Cliff’in Görev serisini tamamlayanlar, daha yüksek yükseltme şansı oranlarına sahip olan +15 Cliff Silahı varyasyonlarıyla ödüllendirilecek. Ancak Cliff’in zayıf ve güçsüz olanları geri çevirdiği kulaktan kulağa yayılıyor. Bu yüzden Maceracılar, ödülleri ondan istemeye kalkmadan önce kendilerini hazırlamalı, kendini kanıtlamalı.

Deneme süresini başarıyla geçenler kalıcı erişim hakkı kazanabilecek

Lahn’ı Black Desert dünyasına karşılayan bu etkinliklerin yanı sıra, yaklaşan kutsal ay Ramazan kutlamaları Black Desert Türkiye ve MENA’da erkenden başlıyor. 1-8 Mayıs tarihleri arasında Maceracılar, 3 saate kadar gerçi olacak şekilde, oyun içinde geçirdikleri her 30 dakikalık oyun süresi için muazzam ödüller kazanacaklar. Buna ek olarak, 22 Mayıs bakım öncesine kadar en az 7 gün oyuna giren ve 56. seviyeye ulaşan Maceracılar, oyuna kalıcı erişim kazanabilecekler. Bu serüvende diğer Maceracılara katılmak isteyenler için ise, tüm paketler 12 Haziran bakım öncesine kadar %50 indirimli! Lahn ve Ramazan gelişini müjdeleyen tüm bu etkinlikler ile, Black Desert Türkiye ve MENA topraklarını keşfetmek için daha iyi bir zaman olmamıştı!

Yeni sınıf Lahn ve güncelleme ile ilgili tüm ayrıntıları burada bulabilirsiniz.