Yıllardır yayında, Yıllardır zirvede! Arka Sokaklar efsane oldu!

Yıllardır yayında, Yıllardır zirvede! Arka Sokaklar efsane oldu!

PAYLAŞ

Yıllardır yayında, Yıllardır zirvede ! Arka Sokaklar efsane oldu !

Yıllardır Kanal D ‘de. Yıllardır ya zirvenin sahibi ya da ortağı. Kimler geldi, kimler geçti. Her bölümü aksiyo, heyecan ve aşk dolu. Hem ağlattılar, hem güldürdüler. Bir ekip değil aile oldular. Artık bize o kadar yakın oldular ki, sanki yıllardır çok iyi tanıdığımız insanları izliyoruz.. Unutulmayacak bir efsane polisiye dizisi Arka Sokaklar.. Belki yıllarca yine devam edecek.. Farklı hayatları ekrana taşıtan, bazen öğreten bazen ders veren bazen de örnek olan bir dizi. Onlarca belki yüzlerce genç onların sayesinde kötü yoldan döndüler. Bugüne kadar yayınlanan hiç bir polisiye dizisi bu kadar çok devam etmedi, başarılı olamadı.

310065_556288311048059_1264250699_n

Hiç eskimeyen tadı, her bölümü büyük heyecanla bekleyişimiz. Bir birinden başarılı ve kabiliyetli oyuncular var dizide. Uğur Pektaş, Sevket Çoruh, Alp Korkmaz, Zafer Ergin, Özgür Ozan, Gülcan Aslan ve diğerleri… Başrol oyunculardan – çocuk oyunculara kadar herkes çok iyi oynuyor. Diziye veda eden oyuncular da var. Çağla Kubat, Gamze Özçelik, Ilker Inanoğlu, Berk Oktay. Hepsi çok kabiliyetli ve başarılı oyuncular.

Diziye yüzlerce ûnlü oyuncu konuk oldu, dizinin müzikleri hep çok dinlendi. Murat Evgin işini çok iyi yapan, başarılı yorumcu ve besteci. Gerçekten çok iyi bir ses sahip. Usta müzisyen Erol Evgin’in oğlu. Murat Evgin’i tebrik ederim. Arka Sokaklar kesinlikle yıllarca devam etse yine izlenir. Teşekkürler