En İyi Cydia Repo Adresleri

En İyi Cydia Repo Adresleri

PAYLAŞ

Apple fanları özellikle teknoloji ile içli dışlı olup iOS cihazlarını jailbreak yapan kullanıcıları sevindiren iOS 7 Jailbreak‘i yaklaşık 20 gün önce  yayınlandı. 

Şimdi gelelim fasülyenin faydalarına. iOS 7 ve Jailbreak yapılmış bir cihazımız var ise ihtiyacınız olan tek şey aşşağıda yer alan repo adreslerinizi Cydia içerisine gerekli repo kaynağını eklemeniz. iOS cihazımızı geliştirmek veya çeşitli özellikler ile donatmak için  en faydalı repo adreslerini sizler için bu yazı altında toplamış olduk.

Repo : HackYouriPhone

Source @http://repo.hackyouriphone.org/‎
Süper bir Repo kaynağı. iOS7 kullananlar için menü hazırlanmış ve çalışan tweakleri bir bir güzelce sıralanmış son derece başarılı uygulamalar yer alıyor.
2600.emu, 3g Unrestrictor 5, Activator Beta for iOS 7, AllMail, Android Lock XT, AppSync for iOS 7.0+, Audio Recorder, Barrel, BlurredMusicApp, Chinese Calender Pro, Cydia icon for iOS 7, Flip Control Center, GBA.emu, GBC.emu, Group Ringer, Group Send, Hidden Settings 7, HYI Repo Icons, iCleaner Pro, Iconoclasm, iFile, iKeyWi, infiniboard, infinitiDock, infinitiFolders, LocallAPStore, LocationFaker, Lockdown Pro iOS 7, Lyricalizer, MD.emu, MSX.emu, Navigate Form Maps, NEO.emu, Nes.emu, PCE.emu, RecordMyScreen, Ringdom, Sicarius, SIGnify, Sleep FX, Speed Intensifier, Swipey, TetherMe, Track Import, VineDownloder, VoiceChanger, Volume Amplifier , Wifi Booster, Zeppelin Beta for iOS 7
iPhone 5S, 5C, 5, 4S, 4, 3GS. iPod 5G, 4G, 2G modelleri için bir dünya tema, zil sesi ve de uygulamalarına da ulaşabileceksiniz.

Repo : BiteYourApple.net
Source/Kaynak : http://repo.biteyourapple.net
İtalya’nın en iyi repo kaynağı olan biteyourapple içerisinde eğlenceli müzik sesleri,tweakler ve fazlası ile geliyor.

Repo :Rpetri.ch
Source @ http://rpetri.ch/repo/
Ryan Petrich ait olan bu repo adresi ile düzinelerce tweak’e ulaşacaksınız. Tweaklerden örnek vermem gerekirse DisplayRecorder, HapticPro, BrowserChooser, VideoPane, Luna, Activator, Grabby, TweakWeek ve çok daha fazlası , ne diyeyim repo sahibi benim gibi ilgili birisi her gün reposuna bir dünya yenilik eklemekte, denemenizde fayda var.

Repo : Insanlyi.com
Source @ http://repo.insanelyi.com
İçerisinde 7000 farklı tema, uygulama ve tweak barındırıyor.

Repo : iSpazio.net
Source @ http://repo.ispazio.net
Eğer ilk kurulduğu tarihten itibaren İtalyaca değilde İngilizceyi kullanmış olsaydı inanın tüm rekorları alt üst ederdi. Ama biraz geç uyandılar sonunda İngilizce dil desteğine de eklediler. Bu repo da hiçbir yerde bulamayacağınız tema, zil sesi ve de uygulamalara ulaşabileceksiniz.

Repo : Xsellize
Source @http://cydia.xsellize.com
Bu repo adresinde de binlerce tema, zil sesi ve de uygulamalara ulaşabileceksiniz.

Repo: iHackstore
Source @http://ihackstore.com/repo
İçeriğinde bu da binlerce tema, zil sesi ve de uygulama barındırıyor.

Repo : ThemeItApp
Source @http://www.themeitapp.com/repo/
Daha çok tema üzerinde yoğunlaşan bu repo adresi de mutlaka bakmanız gereken repo adreslerinden.

Repo : iHacks
Source @http://ihacksrepo.com
İçeriğinde kırılmış(cracked) uygulamaları barındırıyor, ücretsiz uygulama arayanlar için bulunmaz kaynak.

Repo : Intelliborn
Source @http://intelliborn.com/cydia
Yaratıcı repo adreslerinden biri daha, içeriğinde My3G, MyWi 6.0, IntelliScreenX, IntelliID gibi uygulamaları barındırıyor.

BİR CEVAP BIRAK