ZTE’den Grand Memo II LTE

ZTE’den Grand Memo II LTE

PAYLAŞ

Çinli gözde telefon üreticisi ZTE, Grand Memo II LTE ile ultra incelikte akıllı bir telefonu kullanıcılarına duyurdu. Cihazın 7.2 mm ultra ince gövdesi ve şık tasarımı bir araya getiriyor.

ZTE Mobile Devices’ın CEO’su  Zeng Xuezhong, konuyla ilgili olarak: “Grand Memo II LTE, kullanıcıların kullanıcı deneyimi ve zarif tasarıma olan taleplerini karşılamak üzere tasarlandı. Yüksek performanslı teknoloji, kullanıcıların kişisel tercihlerine göre özel bir şekilde kullanabilecekleri, basit bir kullanıcı ara yüzü ile sağlanmalıdır” dedi.

ZTE kullanıcılarına üstün deneyimler sunuyor.

Cihaz kullanıcısının alışkanlıklarını ezberlemenin yanı sıra, akıllı bölünmüş ekranlar desteği ile ihtiyaçlara uygun özelleştirilebilen, basitleştirilmiş ve uyarlanmış bir ara yüz sunuyor. Ayrıca, not defteri, takvim, hava durumu, alarmlı saat, internet ve müzik gibi fonksiyonlarla entegrasyon da dâhil olmak üzere, Android 4.4 KitKat işletim sistemine diğer cihazlarda bulunmayan şık tasarım özellikleri getiriyor.

Grand Memo II LTE Özellikleri:
4G özelliği bulunan Grand Memo II LTE, yalnızca filmleri en yüksek hızda görüntülemekle kalmıyor, ayrıca Smart PA ve 3D Stereo Sound ile ses dosyalarını çalmayı keyifli hale getiriyor. Pil ömrünü tasarruf etmeye odaklananan ZTE‘nin, pil kullanımını yüzde 30 azaltan benzersiz çözümleriyle 3200 mAh pil ile 16 saat kesintisiz HD video izlemeyi, 72 saat müzik dinlemeyi ve günlerce süren normal kullanımı mümkün kılarak kullanıcıların bu eğlencenin keyfini çıkarmalarını sağlıyor.

Qualcomm Snapdragon 400 işlemcisiyle Grand Memo II, online 3D oyun ve HD video izlemenin yanı sıra, Facebook ile Twitter gibi sosyal medya kanallarına kolay erişimle kullanıcıların, LTE ve yüksek hızda internetin avantajlarından yararlanmalarını sağlayan gerekli performansı sunuyor. Yalnızca 7,2 mm kalınlığında olan ZTE Grand Memo II LTE’nin 6 inç IPS ekranın, ön yüzeyin yüzde 80’ini kaplayan Corning Gorilla Glass 3 kullanılarak dayanıklı bir ekran elde edilmiş