20 inç Tablet Olur Mu?

20 inç Tablet Olur Mu?

PAYLAŞ

Panasonic tarafından geliştirilen 4K çözünürlük sunan 20 inç ekranlı Toughpad Türkiye’de satışa sunuluyor. Windows işletim sistemini kullanan tablet ağırlıklı olarak kurumlara hitap ediyor.

Ultra HD ya da 4K olarak bilinen çözünürlüğe sahip olan Panasonic’in 20 inçlik Toughpad tableti Türkiye pazarında satışa sunuldu. Özellikle kurumsal kullanıcılara hitap eden tablet, 3840×2560 piksel çözünürlük sunuyor.

Firmanın Toughpad 4K UT-MB5 olarak isimlendirdiği yeni model beraberinde verilen bir kalemle beraber kullanım imkanı da sunuyor. Üzerinde USB 3.0 çıkışı ve SD kart yuvası da bulunan tablet bilgisayar, 76 cm’den düşmeye dayanıklı. +5 ve -35 derecede çalışabilecek şekilde tasarlanan tablet bilgisayar, Windows 8.1 işletim sistemini kullanıyor.
Ocak ayından itibaren satışa sunulacak olan tabletin iki farklı sürümü bulunacak. Cihazın fiyatı yaklaşık olarak 5000 Euro’dan başlayacak.

PAYLAŞ
Önceki makaleiOS 7.0.4 Yayınlandı
Sonraki makaleMotorola Moto G’i Tanıttı
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK