Altın Kaplama Galaxy Note 4

Altın Kaplama Galaxy Note 4

PAYLAŞ

Samsung’un Eylül ayında tanıttığı yeni amiral gemisi Galaxy Note 4’ün 24 ayar altın ile kaplanmış sürümü Vietnam’da ortaya çıktı. Samsung ile alakası olmayan bir şirket tarafından hazırlanan altın kaplama, Galaxy Note 4’ün fiyatının yeteri kadar pahalı olmadığını düşünen kişilere hitap ediyor.

Kaplama işlemi sırasında cihazın her metal parçası 24 ayar altın ile kaplanırken, bu süre yaklaşık 5 saat sürüyor. 1100 dolar tutan altın kaplama ücretine Galaxy Note 4′ün fiyatı dahil değil. Eğer altın kaplama bir Galaxy Note 4 istiyorsanız bunun maliyeti yaklaşık 2000 doları buluyor. Vietnamlı şirketin söylediğine göre altın kaplama Note 4’e olan talep tahminlerinden daha yüksekmiş. Talep bu şekilde artmaya devam ederse altın kaplama Note 4’leri diğer ülkelerde de görebilmemiz mümkün olacak.

Samsung Galaxy Note 4 Gold Edition 24k altın ile zenginleştirilmiş ve standart modelin üst seviye donanım özelliklerini sunuyor.  Yani cihaz normal özellikleri dışında altın kaplamadan başka bir özellik yer almıyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleRusya’da Vimeo’ya Erişim Engellendi
Sonraki makaleLINE Türkiye’de 10 Milyon Kullanıcıya Ulaştı!
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.