En Çok Takipçisi Olan Instagram Hesapları (Part 2)

En Çok Takipçisi Olan Instagram Hesapları (Part 2)

PAYLAŞ
En Çok Takipçisi Olan Instagram Hesapları (Part 2)
En Çok Takipçisi Olan Instagram Hesapları (Part 2)

Sosyal medya platformlarının ve bu platformları kullananların sayısı her gün artıyor. Bu platformlardaki hesapların takipçi sayıları da artık ayrı bir prestij sembolü. Özellikle son zamanlarda bu konuyla çeşitli ödüller de veriliyor. Instagram özelinde en çok takipçisi olan ünlülere bir bakalım. Sıralamada Ağustos 2020 tarihi takipçi sayıları baz alınmıştır.

5) Kylie Jenner

en-cok-takipcisi-olan-instagram-hesaplari-part-2

Kylie Kristen Jenner model ve televizyon kişiliği. E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır. Kim Kardashian’ın üvey kardeşi ve Kendall Jenner’in küçük kardeşidir.

Listemizin 5. sırasında yer alan Kylie Jenner’ın Ağustos ayında 191 milyon abonesi bulunuyordu. Ancak kendisinin şu anda 196 milyon abonesi bulunuyor. Siz de Kylie Jenner’ı takip etmek isterseniz buraya tıklayarak profiline ulaşabilirsiniz.

4) Dwayne Johnson

en-cok-takipcisi-olan-instagram-hesaplari-part-2

Dwayne Douglas Johnson, Amerikalı oyuncu, yapımcı, eski profesyonel güreşçi ve eski Amerikan futbolu oyuncusu.

Listenin 4. sırasında kendisine yer bulan Dwayne Johnson’ın Ağustos ayında 195 milyon takipçisi bulunuyordu. Ancak günler geçtikçe bu sayının arttığını görüyoruz. “The Rock”ın şu anda Instagram’da 198 milyon takipçisi bulunuyor. Eski güreşçi ve aktif oyunculuk kariyerine devam eden deneyimli ismi takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

3) Ariana Grande

en-cok-takipcisi-olan-instagram-hesaplari-part-2

Ariana Grande-Butera, Amerikan şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu. Boca Raton, Florida’da doğdu. Kariyerine 2008’de Broadway müzikalinde başladı ve Nickelodeon sitcom’u Victorious (2010–2013) ve daha sonra da yan dizisi Sam & Cat‘deki (2013–2014) Cat Valentine rolüyle ünlendi.

Ariana Grande’nin Ağustos ayında Instagram’da 202 milyon takipçisi bulunuyordu. Listenin daha gerisinde bulunan isimlerin takipçi sayılarında artış görülse de Ariana Grande’de böyle bir durum söz konusu değil. Kendisini buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

2) Cristiano Ronaldo

en-cok-takipcisi-olan-instagram-hesaplari-part-2

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro, Portekizli futbolcudur. Forvet pozisyonunda görev almakta olup İtalya’nın Juventus takımında forma giymektedir. Portekizli oyuncu, Portekiz millî takımının kaptanıdır. Yıldız futbolcu Ballon d’Or Ödülü’nü 5 kez kazanmıştır. Yaşayan bir efsane olan Ronaldo kulüp, milli takım, lig ve turnuva düzeyinde pek çok rekor kırmayı başarmıştır.

Cristiano Ronaldo’nun Ağustos ayı itibarıyla 237 milyon takipçisi bulunuyordu. Listede kendisinin gerisinde bulunan Ariana Grande ile benzer bir durum içerisinde bulunuyor. Ronaldo’nun da takipçi sayısı Ağustos ayı ile aynı düzeyde yer alıyor. Kendisini buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

1) Instagram

Facebook tarafından satın alınan Instagram’ın, kendi sosyal medya platformunda Ağustos ayı itibarıyla 361 milyon takipçisi bulunuyordu. Şu anda ise bu sayının 367 milyona yükseldiği görülüyor. Siz de Instagram’la ilgili son gelişmeleri takip etmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.