Gençlik dizileri yayından kalkmasın ! Genç oyunculara fırsat verilmeli !

Gençlik dizileri yayından kalkmasın ! Genç oyunculara fırsat verilmeli !

PAYLAŞ

images

Şu an ekranda her türde dizi var. Mafya dizileri, dönem dizileri, drama, komedi, gençlik dizileri… Peki gençliğin ihtiyacı olan dizileri hangisi ? Tabiikide gençlik dizileri. Aşk var, müzik var, heyecan var, tecrübe var, gençliğin ihtiyacı olan herşey. Ekranda sayısız ünlü oyuncular. Tabiikide büyük ihtimalle senaryo da çok sağlam olunca o diziler tutuyor.

Her sene nerdeyse alışık olduğumuz oyuncuları izliyor. Iyi,güzel de büyûk sorun var. Hep aynı isimleri izlemekten yorulmadık mı? Bu sektörün en çok ihtiyacı olan genç yetenekler. Mesela : drama ve ya dönem dizilerinden en fazla 3-4 genç yetenek ortaya çıkıyorsa, bir gençlik dizisinden en az 8-9 genç yetenek ortaya çıkıyor,yıldızı parlıyor. Gençlik dizileri artdıkça bu yetenekli gençlerin sayısı da artıyor. Şu an yayında olan gençlik dizilerinin çoğu final yolunda. 2-3 dizi devam ediyor sadece. Toplamda şu an yayında olan gençlik dizileri sayesinde Türk izleyicisi onlarca genç yetenek tanıdı, sevdi ve hayran oldu. Bu çok iyi bir durum. Ama en büyük sorun gençlik dizilerinin önemsenmemesi. Bu dizilerin arkasında durmalıyız, genç yetenekleri ekrana taşımalıyız. Çûnkü yıllar sonra bu gençlerin sayesinde ayakta duracak kanallar, bu oyuncular sayesinde rating alacaklar. Gençlik dizilerine ve genç oyunculara sahip çıkın destek olun.

PAYLAŞ
Önceki makaleYürüme ve Koşma Tekniği
Sonraki makaleSony Xperia Z Ultra Özellikleri
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.