Gigaset Yeni Nesil Akıllı Telefonlarıyla IFA’da Gözüktü!

Gigaset Yeni Nesil Akıllı Telefonlarıyla IFA’da Gözüktü!

PAYLAŞ

 

Avrupa’lı DECT telefon üreticisi Gigaset, Berlin’de düzenlenen IFA‘da ilk nesil akıllı telefon serisi GIGASET ME‘yi kullanıcıların beğenisine sunuyor.

GIGASET ME Pure, GIGASET ME ve GIGASET ME Pro olarak üç modelini piyasaya çıkaran Almanya’nın deneyimli iletişim uzmanları, şirket tarihinin yirminci yılında yeni bir çağın başlangıcına imza atıyor. Uluslararası alanda faaliyet gösteren grup, yeni nesil akıllı telefonlarıyla güçlerini etkileyici bir şekilde ortaya koyuyor.

GIGASET CEO’su Charles Fränkl yaptığı açıklamada; “Bir şey yapacaksanız bunu doğru yapmalısınız. Bu rekabetçi pazarda uzun süreli başarı elde etmek için gerekli olan altyapımız var. Daha da önemlisi bunun için ekibimiz, fikirlerimiz ve teknolojimiz var” dedi.

 

Gigaset_ME_Pure_black

GIGASET ME hakkındaki detaylı görüşünü özetleyen, birçok ödüle sahip GIGASET tasarımcısı Hans-Henning Brabänder, “GIGASET ME kullanıcılarının her biri, telefonları nerede ve hangi koşullarda kullanıyor olurlarsa olsun, kendilerini mutlu edecek bir şeyler bulacaklar.” dedi.

Hans-Henning Brabänder liderliğinde geliştirilen tasarım, telefonun önünde ve arkasında, şık bir biçimde kenarları yuvarlatılmış, yüksek kaliteli, üçüncü nesil Gorilla® Glass’ı, paslanmaz çeliğin gücü ve rakipsiz Alman üretim kalitesi ile birleştiriyor. Deliksiz tasarımı sayesinde telefonların tamamı toz ve neme karşı korunuyor. Hafif ancak sağlam, paslanmaz çelik çerçeve; GIGASET ME‘nin keyifle tutulmasını sağlarken telefonun eşsiz tasarımı için mükemmel bir uyum da sağlıyor. Bu unsurlardan her biri; kullanıcıların aklına, diğer GIGASET ürünlerinin mükemmel tasarım DNA’sını getiriyor.

Tüm GIGASET ME cihazları, 2015 yılının sonbahar aylarında Avrupa ve Çin’de satışa sunulacak.