LINE, Yeni Uygulaması “Popcorn Buzz”ı Tüm Dünyada Piyasaya Sunuyor

LINE, Yeni Uygulaması “Popcorn Buzz”ı Tüm Dünyada Piyasaya Sunuyor

PAYLAŞ

Uygulama sayesinde artık 200 kişiyle aynı anda ücretsiz sesli görüşme yapabilecek. LINE, 200 katılımcıya kadar eş zamanlı sesli görüşme imkanı sunan devrim niteliğindeki ücretsiz “Popcorn Buzz” uygulamasının Android versiyonunun piyasaya sunulacağını resmi olarak açıkladı.

Popcorn Buzz her duruma uygun güçlü grup araması özelliği sunuyor. Popcorn Buzz kullanıcılara arkadaşları veya aileleriyle görüşme imkanı sunarken, şirketler için de ücretli konferans görüşme hizmeti sunan servislere mükemmel bir alternatif olacak. Aynı anda birden çok kişiyle görüşme ihtiyacı duyan kişi ve kurumlar için Popcorn Buzz tamamen ücretsiz bir hizmet.

line

Popcorn Buzz’ı kullanmak isteyenlerin bir kullanıcı adı ve profil resmi belirlemesi yeterli. Kullanıcılar grup aramasının aramaya özel URL’sini görüşülmek istenilen gruba e-mail, SMS veya tercih ettikleri başka bir iletişim yöntemiyle göndererek anında grup aramasına başlayabilecek. Ayrıca LINE kullanıcıları mevcut arkadaş listelerini Popcorn Buzz ile senkronize ederek anında grup görüşmelerine başlayabilecek.