Nokia Lumia 1520’nin Özellikleri ve Fiyatı

Nokia Lumia 1520’nin Özellikleri ve Fiyatı

PAYLAŞ

Nokia Lumia 1520 Özellikleri en çok merak edilen özellikleri ile sitemizde. Nokia Lumia 1520 Özellikleri ve fiyatı ne kadar? Nokia Lumia 1520 Özellikleri arasında en çarpıcı olanı hangisi? Nokia Lumia 1520’i diğerlerinden ayıran özellik ne? İşte farklılıkları ile Nokia Lumia 1520 ve Özellikleri;nokia_lumia-1520

Nokia Lumia 1520 Özellikleri ve detaylar:

 

Apical tarafından geliştirilen Assertive Display, dış mekanlarda görülebilirlik oranlarını geliştiriyor ve bunu bağımsız bir yonga ile gerçekleştirdiği için batarya verimliliğine de önemli bir katkı yapıyor.

Hali hazırdaki akıllı telefonlar bir ışık sensörü ile ortama göre parlaklık ayarını otomatik olarak yapabiliyor. Assertive Display ise gerçek zamanlı olarak her pikselin renk ve parlaklığını ayarlayarak hızlı bir şekilde ortama göre tepki verilmesini sağlıyor.

Apical imzalı bir algoritma kullanan Assertive Display, gerçek ekran kontrast oranı 10:1’e düştüğünde bile efektif ekran kontrast oranı 1000:1 seviyesinde kalabiliyor.
Her geçen gün teknoloji dünyasında yeni bir değişiklik yeni bir ürün meydana çıkıyor. Tamamen farklı tasarımı ve değişik özlelikleri ile teknoloji dünyasının dev isimlerinden olan Nokia Lumia 1520 Özellikleri ile en çok konuşulan akıllı telefon haline geldi. Peki Nokia Lumia 1520 Özellikleri neler; Windows Phone ekosisteminin Full HD ekranlı ve dört çekirdekli işlemcili ilk telefonu olma özelliğini gösteren Nokia Lumia 1520 için ön sipariş başladı. Ortalama 700 euro fiyatı var. 1.910 tl olarak hesaplayabilirsiniz.