Orta Segment’in Yeni Yıldızı Sony Xperia M4 Aqua

Orta Segment’in Yeni Yıldızı Sony Xperia M4 Aqua

PAYLAŞ

13MP güçlü kamerası ile dikkat çeken Sony’nin ilk sekiz çekirdekli 64 bit akıllı telefon modeli Sony Xperia M4 Aqua, sahip olduğu üstün kamerası, tasarım, performans ve pil ömrü ile orta segment akıllı telefonlarda standartları yeniden belirliyor.

Suya dayanıklılık teknolojisini orta segment akıllı telefon kategorisine getiren Sony, bu teknolojiyi ileriye taşıyarak tasarım ve performansı ile fark yaratacak Xperia M4 Aqua’yı kullanıcılarıyla buluşturuyor. Sony Xperia M4 Aqua, pazarda kendi segmentinde hiç bir üründe yer almayan iki günlük batarya ömrü ve suya dayanıklılık özelliklerini bir araya getirerek uygun bir fiyatla kullanıcılara sunuluyor.

Sony’nin ilk sekiz çekirdekli 64 bit akıllı telefon özelliği ile ön plana çıkan Sony Xperia M4 Aqua, entegre 4G LTE özelliğine sahip Qualcomm Snapdragon 615 işlemci, Android 5.0 Lollipop işletim sistemi ve iki gün süren batarya ömrüyle dikkati çekiyor. Sony Xperia M4 Aqua, Sony OmbiBalance tasarım ve suya dayanıklı kapaksız microUSB şarj ünitesine sahip.