Oyun Tutkunlarına Müjde

Oyun Tutkunlarına Müjde

PAYLAŞ

Sömestr tatiline birbirinden eğlenceli oyunlar ile girmek isteyenlere özel kampanya %80’e varan indirimlerle Aral’da geliyor.
Oyun dünyasının en geniş ve en indirimi bol kampanyasına hazır olun! Sömestr tatiline sayılı günler kala oyunculara özel olarak hazırlanan kampanya kapsamında binlerce oyun büyük indirimlerle son tüketicinin beğenisine sunulacak. Türkiye’nin en büyük oyun distribütörü Aral tarafından hazırlanan kampanya tüm prestijli satış noktalarında geçerli olacak.

Sömestr tatilinize renk katacak % 80’e varan indirim için geri sayım başladı. Call Of Duty Ghosts’dan NBA 2K14’e, Assassins Creed Black Flag’dan Batman Arkam Origins’a, Football Manager 2014’den PES 2014’e kadar türünün en iyi oyunlarını kapsayacak büyük indirim için geri sayım başladı.

22 Ocak – 24 Şubat tarihleri arasında tüm satış noktalarında geçerli olacak kampanyada bine yakın ürün % 80’e varan indirimle raflardaki yerini alacak. Kampanya etiketli ürünlerde geçerli olacak indirim; PC, PS3, PS2, PSP, XBOX, WII ve DS formatlarını kapsayacak. Tatil keyfinizi ikiye katlamak için oyunlarla olan randevunuza geç kalmayın.

Kampanya detayları için www.facebook.com/aralgame adresini ziyaret edebilirsiniz.