Samsung Galaxy Note 4’ün Özellikleri

Samsung Galaxy Note 4’ün Özellikleri

PAYLAŞ

Son yıllara damgasını vuran Samsung Galaxy Note serisinin en yeni üyesi Galaxy Note 4‘ün özellikleri su yüzüne çıkmaya başladı.

Güney Kore kökenli teknoloji devi Samsung‘un çok konuşulan telefonu Galaxy S5‘i çok yakında tanıtması bekleniyor. Öte yandan şirket bir diğer başarılı telefonu Note ailesinin son üyesi Galaxy Note 4‘e yönelik çalışmalarını hızla sürdüyor. Samsung Galaxy Note 4 için arkası kesilmeyen dedikodulardan birisi de yeni telefonun 4GB Ram’e sahip olmasına yönelik. Eğer iddialar doğru çıkarsa Galaxy Note 4, 4GB Ram’lik ilk akıllı telefon olacak.

Samsung‘un yeni amiral gemisinin Galaxy S5‘teki gibi suya ve toza dayanıklı olması da diğer beklentilerin arasında yer alıyor. Cihazın batarya kapasitesinin 3500-3800 mAh’lik bir aralıkta olması ve optimizasyonlar ile çok daha uzun süre kullanım süresi vermesi bekleniyor.

Multimedya ve kamera özellikleri üzerine konuşmak gerekirse 20.7 MP çözünürlükteki kamera ile rakiplerine karşı koymaya çalışan Galaxy Note 4 32GB/64GB/128GB depolama seçenekleriyle satışa sunulacak.
Cihaza 2014 Berlin IFA fuarı kapsamında gerçekleşecek bir etkinlikle tanıtılması bekleniyor. Büyük bir sürpriz olmadığı sürece cihaz Eylül 2014 tarihinden önce çıkmayacak gibi görünüyor. Galaxy Note 4‘ün Türkiye’de çıkış tarihi ve fiyatına dair tahmin yürütmemiz gerekirse. Galaxy Note 4‘ün Eylül sonu Ekim başı gibi ülkemizde satışa sunulması bekleniyor. Muhtemel satış fiyatının 2200 – 2600 TL aralığında olmasına yönelik

Samsung Galaxy Note 4 hakkında ne düşünüyorsunuz?