Siri Daha İnsansı Konuşacak!

Siri Daha İnsansı Konuşacak!

PAYLAŞ

Apple tarafından üretimi gerçekleştirilen cihazlarda kişisel asistan olarak kullanılan Siri, bugüne kadar pek çok güncelleme ve yenilik alarak daha kapsamlı ve kullanışlı hale geldi. Siri’de yapılan bu değişiklikler kullanıcılar tarafından da benimsenirken, Siri için yeni bir güncelleme daha yapılacağı belirtildi.

iOS 10 İle Yenilecek

Siri için iOS 10’da yenilikler planlayan Apple, en önemli hamleyi seste yapacak. Şu andaki kullanımda daha çok robotik bir konuşma sunan Siri, yeni güncelleme ile birlikte daha insansı bir hale gelecek ve konuşması ile birlikte kişilerin bir robottan ziyade sanal bir asistan ile konuşma yapmasını sağlayacak.

Sevildi

Konuyla ilgili yapılan açıklamalar sonrasında Siri’de yapılacak bu yenilikler kullanıcılar tarafından da benimsenirken, pek çok kişi yapılacak bu değişiklikleri onayladı.

Kabiliyetleri Değişecek

Piyasaya sunulduğu ilk günden itibaren sadece kadın sesinin bulunduğu Siri’de üstelik bu açıdan da yenilik yapılacak. Yapılacak yeniliklerde artık kadın seçeneğinin yanı sıra Siri’de erkek seçeneği de bulunacak.

BİR CEVAP BIRAK