Watch Dogs 2 İstanbul’da Özel Bir Etkinlikle Tanıtıldı

Watch Dogs 2 İstanbul’da Özel Bir Etkinlikle Tanıtıldı

PAYLAŞ

Ubisoft’un heyecanla beklenen yeni oyunu Watch Dogs 2 Istanbul’da gerçekleştirilen basın lansmanında tanıtıldı.

Ubisoft’un heyecanla beklenen yeni oyunu Watch Dogs 2, 16 Kasım’da Hard Rock Café Istanbul’da gerçekleştirilen basın etkinliğiyle tanıtıldı.

 

Ubisoft Türkiye Ürün Sorumlusu Tuba Çakar “İlk WatchDogs’ un çıkışından iki buçuk sene sonra oyun severlerin karşısına çıkan Watch_Dogs 2 bizi aksiyona ve eğlenceye doyuracak. Watch_Dogs 2’de karakter hikaye ve atmosfer anlamında bir çok yenilik bizleri bekliyor.  San Francisco şehrinin atmosferini ve hackerlığı tam anlamıyla yaşatmayı hedefleyen yeni oyunda, kahramanımız Marcus ile şehirdeki neredeyse her şeyi kontrol edebileceğiz. Bunu yaparken kendimizi bir anda önceden tahmin edilemeyecek olaylar zincirinde bulabiliriz. Bu özellikleri ile daha heyecanlı ve dinamik bir oyun Watch_Dogs 2 oyuncularla buluştuğu için çok mutluyuz” dedi.

watch-dogs-2-istanbul

Watch_Dogs 2’de teknolojik devrimin doğum yeri olan San Francisco Bay Area’da yaşayan genç ve zeki hacker Marcus Holloway rolüne bürünüyoruz. Kötü şöhretli hacker grubu Dedsec ile birlik olup yozlaşmış şirketlerin elinde vatandaşları izlemek ve manipüle etmek amacıyla kullanılan ctOS 2.0’ın gizli tehlikelerini ortaya çıkarıyoruz.

 

 

Watch Dogs 2, birinci oyunun üzerine ekledikleriyle ön plana çıkıyor

Farklı oynanış olanakları sunacak devasa ve dinamik bir açık dünyayı keşfedebileceğimiz Watch Dogs 2’de, San Francisco’nun işlek caddelerinde tehlikeli araba takipleri sırasında trafiği hackleyip, Oakland’in renkli ve canlı mahallelerinde çatıları dolaşıp, Silicon Vadisi’ndeki yüksek teknoloji firmalarının ofislerine sızacağız. Teknolojik devrimin doğum yerinde ortaya çıkarılmayı bekleyen bir çok giz bizi bekliyor olacak.

Watch Dogs 2, Aral etiketiyle PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için satışa sunulmuş durumda.