Başarı Elektronik Yerli Üretim Akıllı Telefonu Kaan’ı Tanıttı

Başarı Elektronik Yerli Üretim Akıllı Telefonu Kaan’ı Tanıttı

PAYLAŞ

Başarı Ticaret pek çok farklı yeniliği Türkiye’de ilk olarak sunmayı başarırken marka tarafından yapılan son açıklamalarda orta segment için yeni bir telefon modelinin geliştirildiği belirtildi. Yapılan açıklamalarda aynı zamanda telefonun tanıtımı da gerçekleştirilirken Kaan N1 adı verilen telefon modeli ile Türkiye’de yerli bir üretim de piyasaya sunulmuş oldu.

Tasarımı ve özellikleri oldukça dikkat çeken model metal bir kasaya sahip. Metalin tercih edilmesi dayanıklılık konusunda telefonu çok daha iyi bir duruma getirirken telefonun 7.3 milimetre kalınlığında ve 165 gram ağırlığında olduğu belirtildi. Orta segmente yönelik geliştirilen telefon aynı zamanda çizilme ve darbelere karşı özel olarak korunuyor. Korunma konusunda Gorilla Glass yerine DragonTrail tercih edilirken bu teknoloji sayesinde TELEFON çok daha korunaklı bir hale getirilmiş durumda.

Telefonda aynı zamanda parmak izi sensörü de yer alıyor. Okuma hızının 0.3 saniye olması oldukça etkin bir şekilde bu özelliğinin kullanılmasını da sağlıyor. 5.5 inç ekranın tercih edildiği telefonda aynı zamanda son dönemlerde sıkça görmeye başladığımız 2.5D cam teknolojisi de kullanılmış. Telefonun etiket fiyatı ise 1,099 TL.

Kaan N1 Teknik Özellikleri

Android 6.0 Marshmallow

MediaTek MT6755 işlemci

ARM Mali-T860 MP2

3 GB RAM

13 MP arka kamera

8 MP ön kamera

3,000 mAh batarya

32 GB depolama

 

Bir Cevap Yazın