Android 7.0 Note 7’ye Ne zaman Gelecek?

Android 7.0 Note 7’ye Ne zaman Gelecek?

PAYLAŞ

Samsung 2 Ağustos tarihinde yaptığı tanıtım ile birlikte Galaxy Note 7 modelini piyasaya resmen sunarken, yeni telefon modelinde en çok merak edilen detay Android işletim sisteminin son sürümünün ne zaman kullanılabileceği. Şu anda Android 6.0.1 Marshmallow sürümüyle kutudan çıkan Galaxy Note 7 modelinin önümüzdeki aylar içerisinde yeni işletim sistemi güncellemesini almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Konu ile ilgili önemli bir açıklama Samsung Mobile Başkanı Koh Dong-jin tarafından yapılırken açıklamalarda önemli bilgiler paylaşıldı.

2-3 Aya Kadar Gelecek!

Koh Dong-jin yaptığı açıklamada Android 7.0 versiyonunun iki üç ay içerisinde yeni telefon modeline geleceği belirtilirken Galaxy Note 7 versiyonunun pek çok bölgede daha satışa çıkmamış olması bu konuda kullanıcıların kısa süre içerisinde yeni işletim sistemini kullanmaya başlayacağını da gösterdi. Koh Dong-jin yaptığı açıklamalarda konu ile ilgili özel bir değerlendirmede de bulunurken yeni işletim sisteminin kısa süre içerisinde alınmasının çok önemli olduğunu söyleyerek yapılacak çalışma ve testler ile birlikte bu geçişin yapılacağını ifade etti.