Bugünün Saraylısı sürükleyici hikayesi ile izleyicileri ekrana kilitliyor !

Bugünün Saraylısı sürükleyici hikayesi ile izleyicileri ekrana kilitliyor !

PAYLAŞ

943038_655097577879623_349676139_n

ATV ‘de yayınlanan oyuncu kadrosu,müzíkleri ve hikayesi ile Bugünün Saraylısı izleyicileri ekrana kilitliyor. Ayşen’in etkileyici hayat öyküsü ve yaşadıkları izleyiciyi ekrana bağlıyor. Cansu Tosun Ayşen karakterini çok iyi canlandırıyor. Rolünün hakkını fazlası ile veriyor. Nazan Kesal ve Selçuk Yöntem oynamıyor,yaşıyor sanki. Oyunculuğunu kanıtlamış çok özel isimler. Serhat Teoman her dizide daha başarılı ve daha çok yıldızı parlıyor. Yetenekli olunca önün hep açıktır zaten. Mimiklerini çok gerçekci kullanıyor. Ali Ersan Duru farklı bir yetenek. Fatih karakterini çok iyi ve başarılı bir şekilde canlandırıyor. Hayat Devam Ediyor’dan sonra yeniden ekrana böyle proje ile dönmesi çok güzel oldu. Dizide bir isim varki ondan bahs etmesem olmaz – Begüm Akkaya. Genç olmasına rağmen farkını ortaya koyuyor. Daha başarılı olacağından ve geleceğin önemli kadın yıldızlarından olacağından hiç şüphem yok. Dizi her geçen hafta ratinglerini artırıyor,izleyici kitlesi sağlamlaşıyor. Tüm ekibin emeğine sağlık.

Bugünün Saraylısı, kendi halinde ve orta yaşını geçmiş olan Ata Efendinin Gedikpaşadaki mütevazı evine, ilk defa göreceği yeğeninin gelmesiyle başlayan, saklı bir aşkın hikâyesini anlatıyor.

Refik Halid Karay, karakterlerin iç çatışmalarını, gizli kalan duygularını, çıkar hesaplarını ve tutkularını titizlikle kaleme alarak, dönemden portreler ve mekânlarla bizleri 1940’lı yılların İstanbulunda yaşanan bir aşkın derinliklerine taşıyor