Huawei’den Kadınlara Özel Telefon

Huawei’den Kadınlara Özel Telefon

PAYLAŞ

Huawei son dönemlerde en çok ilgi çeken markalardan birisi olurken, farklı modeller ile piyasaya giriş yapan Huawei, aynı zamanda kullanıcılar tarafından da ilgiyle karşılanıyor. Kadınlara özel bir proje ile gelmeye hazırlanan Huawei, bu konuda farklı bir pazarlama stratejisi yürütecek. Huawei Nova adı verilen bu model ile birlikte kadınların kullanıma sunulacak telefonda farklı özelliklerin yer alması bekleniyor.

Telefonlarda bugüne kadar böyle bir ayrım yapılmazken, sadece renk seçenekleri ile kadın ve erkeklerin özel seçimler yapmasına imkân sağlanmıştı. Bu bakımdan Huawei Nova ile birlikte Huawei piyasada bir ilgi de gerçekleştirmek istiyor.

IFA’da Tanıtılabilir

IFA 2016’da Huawei Nova ile ilgili tanıtımların da yapması beklenirken, bu konuda markanın telefonu nasıl özel bir hale getireceği de bilinmiyor. Özellikle tasarımda daha kadınsı renklerin tercih edilmesi ve renklerin daha farklı olması bekleniyor.

Huawei tarafından Watch modellerinde kadınlara özel cihazlar geliştirilirken, mobilde de bu alanda yapılacak çalışma ile birlikte mobilde farklı bir deneyim de elde edilecek. Huawei Nova’nın başarıya ulaşması ise ilerleyen dönemlerde kadın ve erkeklere özel olarak farklı modellerin piyasaya sunulmasını sağlayabilir. 

PAYLAŞ
Önceki makaleSiri Yeni Güncellemesi ile WhatsApp Desteği Alacak
Sonraki makaleAndroid 7 İlk Güncellemesi Geliyor
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.