iPhone’u Getir Samsung’u Götür! Samsung’dan İlginç Kampanya

iPhone’u Getir Samsung’u Götür! Samsung’dan İlginç Kampanya

PAYLAŞ

Samsung, iPhone kullanıcılarının ilgisini çekmek adına yeni Galaxy modellerini 30 gün boyunca ücretsiz kullanıma sunuyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, ABD’de ikamet eden iPhone kullanıcılarına yeni Galaxy modelini tanıtmak amacıyla ilginç bir karar aldı. Bu yeni tanıtım planı doğrultusunda Samsung, yalnızca 1 dolar karşılığında iPhone kullanıcılarının yeni Galaxy modellerini 30 günlüğüne kullanabilmelerine olanak tanıyacağını açıkladı. Söz konusu promosyonun özellikle Apple kullanıcılarını hedef aldığı ve kampanyaya her bir kullanıcının ancak bir iPhone üzerinden kayıt olabileceği açıklandı.

Buna göre Samsung; Galaxy S6 Edge, Edge+ ya da Galaxy Note 5 modellerinden birini, tercih edilen bir GSM operatörü üzerinden aktive edilmiş bir SIM kartı ve veri planıyla birlikte iPhone kullanıcıları için bir “deneme sürüşüne” hazırlayacak. Cihazlar bu kampanyadan yararlanmaya hak kazanan iPhone kullanıcılarına yalnızca 1 dolar karşılığında postayla teslim edilecek.

iphone-6

Samsung‘un adrese teslim edeceği bu akıllı telefonları 30 gün içerisinde geri yollamayanlar ise cihazın satış fiyatını ödemek durumunda kalacak. Samsung’dan yapılan açıklamaya göre, cihazı 30 gün bitmeden geri göndermek isteyenler bunun için de herhangi bir kargo bedeli ödemeyecekler. Samsung, bundan daha önce 2014 yılında da benzer bir promosyon çalışmasına imza atmıştı. Fakat o kampanyada, Galaxy modelleri kullanıcıların adresine gönderilmiyor, katılımcıların cihazları alabilmesi için bir Samsung mağazasına gitmeleri gerekiyordu.

Söz kampanyadan yalnızca ABD’de yaşayan iPhone kullanıcıları yararlanabiliyor olsa da, bu ilginç kampanyanın diğer ayrıntılarını merak edenler, Samsung Promotions’ın konuyla ilgili hazırladığı internet sitesini buradan ziyaret edebilirler.