Panasonic’den Yeni Tablet Toughpad FZ-M1

Panasonic’den Yeni Tablet Toughpad FZ-M1

PAYLAŞ

Panasonic, dünyanın ilk fansız çalışan tableti Toughpad FZ-M1, 7 inç ekranı ve Windows 8.1 Pro işletim sistemine sahip, 4. nesil Intel Core i5 işlemcili, tabletini Türkiye pazarına tanıttı.

Toughpad FZ-M1 kamu, acil servis, lojistik, demiryolu, enerji, perakende, denizcilik gibi stratejik sektörlerde faaliyet gösteren çalışanlar yağmur, toz, düşme, çarpma ve su gibi etmenlerden etkilenmeyerek, çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürmeleri için profesyonelleri hedef alıyor.

Panasonic Ülke Müdürü Ali Oktay Ortakaya Toughpad FZ-M1 hakkında şunları söylüyor: “Türkiye’nin ekonomik hedeflerine yön veren ve her geçen gün büyüme kaydeden demiryolu, enerji ve perakende gibi stratejik sektörler var. Böylesine stratejik sektörlerde çalışan profesyonellerin dijital çağın tüm nimetlerinden yararlanması gerekir. Tüm bu sektörlerde bilgi paylaşımının artık anlık olması gerekiyor. Çalışanların bilgi paylaşırken iş sürekliliği açısından hayati öneme sahip faaliyetlerden geri kalmamaları ve içinde bulundukları şartların çalışmalarına yansımaması büyük önem taşıyor. Özetle fiziki şartlar, onların çalışmalarını engellememeli. Tüm dünyada enerji, perakende, demiryolu, lojistik gibi sektörlerde tercih edilen Panasonic Toughpad FZ-M1, tek elle kullanıma yatkınlığı, düşmelere, suya, toza ve sıcaklığa direnciyle, bir tablette birarada bulunmasına alışkın olmadığımız bağlantı seçenekleri ve genişleme portları ile tüm sektörlerde kesintisiz çalışma ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir ürün. Toughpad ve Toughbook ürün ailelerimiz, benzersiz yönleriyle kendi pazarlarını oluşturdular. Halihazırda görmüş olduğumuz ilgiden çok memnunuz.”

Panasonic Toughpad FZ-M1 :

Dünyanın fansız çalışma ve 4. nesil Intel Core i5-4302Y vPro işlemci özelliklerine sahip ilk 7 inç tableti olan Panasonic Toughpad FZ-M1, aynı zamanda piyasadaki en ince* ve en hafif, dayanıklı 7 inç tablet olma özelliğini taşıyor.

Panasonic Toughpad FZ-M1 Nisan 2014’ten itibaren 2.099 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Toughpad FZM1’in en son Intel Celeron işlemcisine sahip bir versiyonu 2014’ün ortalarında satışa sunulacak. Bu versiyon da Windows 8.1 işletim sistemine sahip olacak.