Samsung Galaxy Note 4’ün Tüm Özellikleri Açıklandı

Samsung Galaxy Note 4’ün Tüm Özellikleri Açıklandı

PAYLAŞ

Henüz resmi tanıtımı bile yapılmadan Samsung Galaxy Note 4 tüm özellikleriyle Endonezyalı bir e-ticaret sitesinin üzerinde yayınlandı.

Sitede yer alan özelliklere göre 5.7 inç super AMOLED ekran Samsung Galaxy Note 4′de yer alan en önemli özelliklerden bir tanesi. Samsung Galaxy S4’de yer alan 4 GB RAM, 1.3 Ghz hızında 8 çekirdekli işlemci bulunmakta. 16 MP Kamerası bulunan cihaz, optik görüntü sabitleme özelliğine de sahip.

Yılın beklenen telefonlarından bir tanesi olan Samsung Galaxy Note 4, özellikle Samsung’un Galaxy S5′de beklenen ilgiyi görmediğini ve satış oranlarının düştüğünü göz önünde bulundurursak Samsung Galaxy Note 4, Samsung’un bu yıl kar oranının artmasını sağlayacak mı merak konusu diyebiliriz.

Samsung Galaxy Note 4′de Android 4.4 Kitkat sürümü kullanılacak, şuan geliştirme aşamasında olan Android L ise önümüzdeki aylarda Samsung Galaxy Note 4′e güncelleme ile gelebilir. Net bilgiler olmasa da Samsung Galaxy Note 4′ün özellikleri güzel gibi gözüküyor, 4 GB RAM seviyesi ile çıta iyice üst seviyelere taşındı. Ancak Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 4’ün fiyatı henüz bilinmeyenler arasında.