Geleceğe Dönüş Filmindeki Ayakkabı Gerçek Oluyor

Geleceğe Dönüş Filmindeki Ayakkabı Gerçek Oluyor

PAYLAŞ

Geleceğe Dönüş serisi hayranlarının 25 yıldır merakla beklediği o ayakkabı gerçek oluyor. Serinin 1989 yılında çekilen 2. filminde gösterilen bağcıkları otomatik bağlanan ayakkabıların 2015 yılında gün yüzüne çıkacağı açıklandı.

Üzerinde ışıldayan bir LED panel, elektrikle aydınlatılmış bir Nike logosu ve tüm bunları iki şarj arasında beş saat boyunca besleyebilen bir pil barındıran bu spor ayakkabının yine de bir eksiği var; bağcıkları filmde olduğu gibi otomatik olarak kendiliğinden bağlanmıyor.

Ancak bu eksiklik de giderilecek gibi görünüyor. Sole Collector’ın haberine göre, ABD’nin New Orleans şehrinde düzenlenen bir gösterimde konuşan Nike tasarımcısı Tinker Hatfield, Marty McFly’ın rüya ayakkabılarının yolda olduğu müjdesini verdi.

2015 YILINDA PİYASADA

Nike tasarımcısı Tinker Hatfield tarafından yürütülen proje geçtiğimiz gün New Orleans’ta kendisinin de katıldığı bir seminerde izleyicilerden gelen ‘otomatik bağcıklı ayakkabıların çıkış tarihi belli mi?” sorusu ile yeniden gündeme geldi. Tinker Hatfield’in soruya cevabı “evet. 2015 yılını bekleyin” şeklinde oldu. Ayakkabıyla ilgili herhangi bir detay paylaşmaktan kaçınan Hatfield’in bu açıklamasının ayrı bir önemi daha var; zira filmde de Marty McFly 2015 yılında bu ayakkabıları giymişti.

BİR CEVAP BIRAK